Tuft Evi, 2000 yılından beri halı ve aksesuar satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ve benzersiz halı seçenekleri sunarak, evlerinin ve iş yerlerinin atmosferlerini dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

 

İlk kurulduğumuzdan bu yana, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bizim için en önemli önceliklerimizden olmuştur. Bu nedenle, işimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Uzman satış ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır ve nazırdır. Ayrıca, satın aldığınız halıyı uzun yıllar boyunca koruyabilmeniz için bakım ve temizlik konularında da size yardımcı oluyoruz.

 

Firmamızın geniş bir ürün yelpazesi vardır. Her tarza ve bütçeye uygun halılar sunuyoruz. Ayrıca, yerel ve uluslararası üreticilerden tedarik ettiğimiz farklı stillerde ve boyutlarda halılar da mevcuttur.

 

Firmamızın hedefi, müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaktır. Kaliteli hizmetimiz ve zengin halı seçeneklerimizle, evlerinize ve iş yerlerinize sıcaklık ve renk katmak için size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Misyonumuz

 

Tuft Evi yenilikçi, fark yaratan ve çözüm üreten hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiş durumdadır. Elektronik ve Hırdavat sektöründe kaliteli, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

 

Halı ve Aksesuar firması olarak, kaynakları iyi yönetip, verimliği arttırarak hizmetlerimizin müşterilerimize en uygun maliyette ulaşmasını sağlamak misyonumuzun bir parçasıdır. Şirketimiz, bünyesinde çalıştırdığı personelin bilgi ve becerilerini arttırarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

 

Vizyonumuz

 

Sektörün saygın Halı ve Aksesuar firmalarından biri olarak vizyonumuz;  takım olmayı başarmış, konusunda deneyimli, uzman teknik kadrosu ile sürekli hizmet yelpazesini genişleterek yeni ve uygun teknolojik çözümler üretmektir.  Firmamız, verdiği hizmetlerin tamamında yüksek standartlar ile hizmet vermeyi ve rakipsiz Halı ve Aksesuar  firması olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda karşısına çıkabilecek tüm zorluklar ile mücadele etmeyi başaran ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile beraber bıkmadan usanmadan çalışmalarına devam etmektedir. Bunun yanında firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmekte, kendisini geliştirmekte ve bu gelişmeyi müşterileri için yaptığı işlere yansıtmaktadır.

 

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana verdiği hizmetlerin sayısını ve kalitesini arttırmayı hedef olarak belirlemiş, bu sayede müşteri ilişkilerini geliştirmiş ve güvenilir bir Halı ver aksesuar firması olmayı başarmıştır. Ayrıca bu başarısını sürdürmek için her geçen gün daha da çok çalışmaktadır.

 

Halı ve aksesuar sektöründe müşterileri için en hesaplı çözümleri sunmayı kendisine görev edinen firmamız için en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendisini geliştirmek ve farkını göstermek için çağın yeniliklerine ayak uydurmaya çalışan firmamız, ülkemizde alanında ön sırada yer almayı vizyonunun temel parçası haline getirmiştir.

 

Kalite Politikamız

 

Tuft Evi; en üst seviyede müşteri tatminini, verdiği hizmette kaliteyi ve verimliliği esas olarak almış, bu kalite ve verimliliği ise müşteri ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına yansıtmayı amaç edinmiştir.

 

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve belirleyiciliğinin yanında, bunu sürekli hale getirmeyi ve geleceğimizi güvence altına almayı hedefliyoruz. Şirket kalite politikamız gereği, toplam kalite felsefesini esas alan ve takım ruhunu ön planda tutan çalışmalar ile örnek alınan rekabetçi süreçler oluşturmayı hedeflemekteyiz.